تولید کننده پیشگام درتولید نمایشگرها

 

درباره هوریون:

 

شرکت فن آوری هوشمند هوریون شن ژن متعهد به تبدیل شدن به تولید کننده پیشگام در حوزه تولید روش ها و محصولات هوشمند در چین می باشد. این شرکت در Tian’an Yungu، پارک صنعتی هوشمند نوظهور در شن ژن، واقع شده است و چندین پارک صنعتی در شن ژن و Huizhou راه اندازی و خدمات پس از فروش گسترده ای را در سراسر کشور ارائه کرده است.

هوریون به رسالت شرکت که همانا "هوشمندی آینده را دگرگون می کند" وفادار بوده و امیدوار است بتواند با ترویج استفاده از پنل های تخت تعاملی در بین شرکت ها، به ایجاد تجربه کنفرانس با کیفیت بالا کمک کند.

پنل تخت تعاملی نه تنها دستگاهی برای کنفرانس های هوشمند است، بلکه محصولی است که وجهه شرکت و تاثیرگزاری آن را افزایش می دهد. این محصول می تواند در موقعیت های مختلف بکارگرفته شود مانند جلسات کاری، دفاتر شرکت ها، محیط های آموزشی و نیز نمایش محصولات. این محصول بسیار قدرتمند بوده و استفاده از آن آسان می باشد.

هوریون همواره برروی تحقیق و توسعه همراه با حرفه ای بودن، تعهد و نوآوری تمرکز کرده و خود را متعهد به پیشگامی در صنعت نمایشگر می داند.

ما هرگز از یافتن راه حل های جدید برای کنفرانس ها با نگاه آینده نگرانه، توسعه فن آوری پیشرفته جهت برقراری کنفرانس های هوشمند و نیز به ثمر رساندن عصر جدیدی از جلسات تجاری هوشمند باز نایستاده ایم. ما متعهد به فراهم آوردن تجربه کنفرانس با کیفیت بالا برای شرکت ها هستیم.  

شرکت هوریون همواره در پیش برد تکنولوژی های مدرن جهت ساخت تلویزیون های خود پیشتاز بود است.تنوع بالای سبد محصولات تلویزیون های هوریون همواره پاسخگو انواع سلیقه ها و نیازها، چه از نظر ابعاد و چه از نظر مشخصات می باشد.

پارک صنعتی هوریون

 

نقطه قوت شرکت و ضمانت کیفیت:

 

هوریون برندی از گروه فناوری Shenzhen KTC می باشد. این شرکت در سال 1995 تاسیس و در شن ژن مستقر شده است. این گروه، با دارا بودن کارخانه ای به مساحت 380000 متر مربع، 6000 کارمند دارد. این کارخانه یک سیستم تولید کامل و نیز سیستم کنترل کیفی راه اندازی کرده است تا مطابق با استاندارد های جهانی باشد. هر صفحه کنفرانس در کارگاه تولیدی منطبق بر استانداردهای جهانی در دما و رطوبت ثابت و محیطی عاری از گرد و غبار ساخته می شود.

 

افتخارات

 

شرکت فناوری ملی در سال 2016

توزیع کننده عمده نمایشگرهای تجاری ال جی چین در سال 2018

جزء 100 شرکت برتر الکترونیکی در چین برای 8 سال متوالی

جرء 500 شرکت خصوصی برتر در زمینه صنایع تولیدی برای 3 سال متوالی

برند مشهور و شناخته شده شنزن در سال 2016

محصول خوب شنزن در سال 2017

بهترین برند تولید کننده صفحات تخت تعاملی در سال 2017

 

انتخاب موسسات و شرکت های بزرگ

 

کلیه حقوق این وب سایت برای شرکت هوریون محفوظ می باشد